Szkolenie otwarte

Sprzedaż bezpośrednia – Budowanie relacji z klientem

Szkolenie jest idealne dla wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności sprzedaży poprzez budowanie partnerskich relacji z klientem oraz chcą lepiej funkcjonować w realiach biznesowych.

Warszawa, 30  – 31 stycznia 2021

Opis szkolenia

Kluczem do sukcesu w sprzedaży jest budowanie relacji z klientami. Klienci kupują przede wszystkim od handlowców budzących sympatię, których darzą zaufaniem – to efekt dobrze zbudowanych relacji.

 

Szkolenie skupia się na technikach umożliwiających poznanie klienta, jego sposobu myślenia, komunikowania się, motywach podejmowania decyzji o zakupie lub sprzedaży. Znając klienta zdecydowanie łatwiej nam jest zbudować relację i odpowiednio zaprezentować produkt pod jego potrzeby.

Częstym problemem w branży rolniczej przy dużej konkurencji jest umiejętność zaprezentowania klientom korzyści z zakupu produktu i porównania korzyści z ceną. Wiara w produkt, wzbudzenie zainteresowania klienta, wykazanie klientom opłacalności dokonania zakupu/sprzedaży jest kluczem do sukcesu.

 

Uczestnicy będą potrafili zwracać uwagę na rzeczy istotne i używać odpowiednich argumentów do  sytuacji i klienta, nie ograniczając się tylko do ceny produktu.

Dla kogo?

Program szkolenia

Co zyskasz?

Dowiesz się

Na co zwrócić uwagę podczas spotkań z klientem?
Jak radzić sobie z trudnym klientem?
Jak odkryć motywy zakupu klienta?

Poznasz

Najnowocześniejsze metody i techniki obrony ceny
Sposoby reagowania na zastrzeżenia klienta w stosunku do produktu oraz firmy

Zdobędziesz

Wiedzę jak skutecznie rozwiązać nieporozumienia, wątpliwości klienta i sfinalizować zamówienie
Umiejętności, pozwalające Ci negocjować w sprzedaży

REKOMENDACJE

3_ rekomend
"Fantastyczne szkolenie w genialnej atmosferze! Prosto, merytorycznie, na luzie. Są to cechy charakterystyczne dla szkoleń prowadzonych przez Łukasza. Mega osobowość z ogromną dawką wiedzy, którą przekazuje w klarowny, prosty i bardzo przystępny sposób. Bardzo polecam! I chętnie wrócę na kolejne szkolenia!"
Paulina Babka Opiłowska
19 kwietnia 2018
"Bardzo fajny sposób przekazania wiedzy ! Widać, że człowiek lubi co robi 💪"
Adrian Owczarek
13 listopada 2018
“Z czystym sercem i sumieniem mogę polecić - inteligencja , błyskotliwość dla mnie w skali 5 daje 10 (...) to przyjemność pracować i uczyć się od takich ludzi Dla takiego trenera zawale jeszcze jeden weekend ”
Violetta Góral
21 stycznia 2019
"Szkolenie , które skłania do refleksji nad sobą i weryfikacji swoich umiejętności handlowych oraz tego jak postrzegamy innych - to dobre szkolenie. Łukasz Kaca - mistrz w swoim fachu 🙂 Jeśli szukasz szkoleniowca , trenera , coacha etc. - lepszego nie znajdziesz 🙂"
Tomasz Krugły
27 listopada 2018
1_ rekomend
konkretny i to co robi to robi z pasją!
Tadeusz Mazura
10 marzec 2019

Weź udział w szkoleniu

→ 2 dni szkolenia stacjonarnego 

→ Materiały szkoleniowe

CENA:

 

Regular –  1 599 zł

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zuza kolko

Zuzanna Kaca

Dyrektor kreatywny

tel. +48 605 432 051
zuza@lukaszkaca.pl

Napisz do Nas!