Intensywny warsztat – szkolenie otwarte

ONLINE: Sztuka skutecznej perswazji

Czy miałeś kiedyś sytuację, w której wiedziałeś, że masz rację, a argumenty są po Twojej stronie, ale nie mogłeś przekonać do tego innych?

Czy zdarzyła Ci się kiedyś sytuacja, że rozmowa zaczęła wymykać Ci się spod kontroli i czułaś, że tracisz grunt pod nogami?

ONLINE, co czwartek godz. 21.00

Opis szkolenia

Na pewno przypominasz sobie takie momenty, większość z nas je przeżyła. 

Poznałeś pewnie kiedyś osobę, która miała „dar przekonywania”. Nie wiesz dlaczego, ale doskonale się jej słuchało, była charyzmatyczna, a ludzie lepiej się przy niej czuli.

Za ten „dar przekonywania”, tą siłę argumentu, której często nam brakuje, odpowiada właśnie perswazja i umiejętność skutecznego wywierania wpływu.

Te dwa pojęcia przez lata obrosły licznymi mitami. Według mnie niesłusznie.

Skutecznie się z kimś komunikując wywierasz na niego wpływ. To jest fundament komunikacji.

Każdego dnia się z tym mierzymy.

Niezależnie czy sprzedajesz, pracujesz z ludźmi, zarządzasz czy po prostu chcesz być lepszym rodzicem i partnerem. Do tego wszystkiego potrzebujesz umiejętności przekonywania.

Być może potrzebujesz być bardziej asertywna, zauważać kiedy ktoś próbuje Tobą manipulować w nieetyczny sposób i efektywnie to uniemożliwić.

A może po prostu chcesz dobrze wypadać w towarzystwie, na randkach i spotkaniach – potrzebujesz umiejętności skutecznej perswazji!

Wszystko to sprowadza się do umysłu i umiejętności zarządzania nim, do rozumienia jak funkcjonuje.

Ponieważ im bardziej jesteś świadomy, rozumiesz procesy zachodzące dookoła Ciebie i w Tobie, tym bardziej masz możliwość kształtowania swojego życia i zarządzania nim w taki sposób jaki chcesz.

 

O tym właśnie jest szkolenie Sztuka Skutecznej Perswazji.

 

To szkolenie pozwoli Ci:

  • Kontrolować i świadomie zarządzać własną głową w sposób, który pozwoli na zwiększenie poziomu życia,
  • Lepiej dyskutować, sprzedawać i sprawiać by ludzie chcieli za Tobą podążać,
  • Zrozumieć jak działa umysł, jak kontrolować budzące się w nas emocje, a także dlaczego, jako ludzie, mamy tak różne spojrzenia na świat.
  • Być lepszym, bardziej świadomym partnerem. Takim, który jest oparciem, umiejętnie się komunikuje, dyskutuje i rozumie.
  • Stać się rodzicem, który będzie autorytetem. Takim, który wspiera, potrafi umiejętnie zachęcić do nowych pasji, ale też dobrze rozumie swoje dziecko.
  • Lepiej, efektywniej pracować, a także motywować siebie i innych. Zrozumiesz jak zażegnywać konflikty, rozmawiać z szefem i negocjować.
  • Rozumieć ludzi i bardziej ich słuchać. Dowiesz się dlaczego niektórych lubisz mocniej, jak świat wywiera wpływ na Ciebie, a jak Ty na niego.
  • Zrozumieć czym jest perswazja, a czym wywieranie wpływu. Gdzie w tym wszystkim mieści się ta „zła” manipulacja i jak się przed nią bronić.
  • Mówić inaczej, tak by ludzie Cię słuchali i lepiej rozumieli. Poznasz inny język – Język Perswazji.

To wszystko po to żebyś umiał żyć bardziej świadomie, kontrolował swoje życie w pełni i czerpał z niego w taki sposób, który jest dla Ciebie najbardziej użyteczny.

 

Program szkolenia

Dla kogo?

Jestem trenerem i przedsiębiorcą, właścicielem marki Łukasz Kaca, True Flow oraz Flow Agro. Od wielu lat eksploruję zagadnienia ludzkiego umysłu, a także komunikacji. 

Zajmuję się badaniem relacji, odczytem ludzi i wszystkimi technikami, które poprawiają lepsze rozumienie drugiego człowieka. Ciągle rozwijam swoje umiejętności w zakresie poznawania umysłu człowieka, aby móc pomagać ludziom i firmom w realizacji wyznaczonych celów. W swojej pracy łączę doświadczenia praktyczne z najnowszymi trendami i wynikami badań naukowych. 

REKOMENDACJE

3_ rekomend
"Fantastyczne szkolenie w genialnej atmosferze! Prosto, merytorycznie, na luzie. Są to cechy charakterystyczne dla szkoleń prowadzonych przez Łukasza. Mega osobowość z ogromną dawką wiedzy, którą przekazuje w klarowny, prosty i bardzo przystępny sposób. Bardzo polecam! I chętnie wrócę na kolejne szkolenia!"
Paulina Babka Opiłowska
19 kwietnia 2018
"Bardzo fajny sposób przekazania wiedzy ! Widać, że człowiek lubi co robi 💪"
Adrian Owczarek
13 listopada 2018
“Z czystym sercem i sumieniem mogę polecić - inteligencja , błyskotliwość dla mnie w skali 5 daje 10 (...) to przyjemność pracować i uczyć się od takich ludzi Dla takiego trenera zawale jeszcze jeden weekend ”
Violetta Góral
21 stycznia 2019
"Szkolenie , które skłania do refleksji nad sobą i weryfikacji swoich umiejętności handlowych oraz tego jak postrzegamy innych - to dobre szkolenie. Łukasz Kaca - mistrz w swoim fachu 🙂 Jeśli szukasz szkoleniowca , trenera , coacha etc. - lepszego nie znajdziesz 🙂"
Tomasz Krugły
27 listopada 2018
1_ rekomend
konkretny i to co robi to robi z pasją!
Tadeusz Mazura
10 marzec 2019

Weź udział w szkoleniu – online

→ 6 live’ów online – co czwartek o godz. 21.00 na platformie Zoom

→ możliwość wykupienia dostępu do danego modułu lub pakietu spotkań

CENA:

Dostęp do pojedynczego spotkania –  29 zł

Pakiet 4 spotkań 110 zł

Kup pakiet live'ów!

Zakup pakietu to dostęp do 4 modułów –  live ONLINE 

Kup dostęp do pojedynczych live'ów:

Moduł III - 10.09

Moduł IV - 17.09

Moduł V - 24.09

Moduł VI - 1.10

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zuza kolko

Zuzanna Kaca

Dyrektor kreatywny

tel. +48 605 432 051
zuza@lukaszkaca.pl

Napisz do Nas!
Exclamation Triangle Check code